TOKİ, İstanbul Ataşehir'de 718 konutluk yeni proje geliştiriyor

Dar ve orta gelirli aileler için Türkiye'nin 81 ilinde konut projeleri inşa eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul Ataşehir projesinin ihalesini 7 Mart’ta gerçekleştirecek. TOKİ, İstanbul Ataşehir'de 718 konut ve 70 adet dükkan inşa edecek.

YENİ PROJE 07.03.2022, 14:07
TOKİ, İstanbul Ataşehir'de 718 konutluk yeni proje geliştiriyor

Dar gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni projeler için düğmeye bastı. TOKİ'nin yeni projesi İstanbul Ataşehir'de hayata geçirilecek.

TOKİ İstanbul Ataşehir projesinde 718 konut ve 70 adet dükkan yer alacak. TOKİ Ataşehir Şerifali Çiftliği GÖB Alanı 2. Etap projesinin ihalesi bugün 11:30'da başladı.

Ataşehir ilçesi, Şerifali Çiftliği GÖB Alanı 2 Etap projesi için çalışmalara ihale gerçekleştirilip sonuçlandıktan sonra başlanacak. Ataşehir ilçesi, Şerifali Çiftliği GÖB Alanı 2 Etap Projesi kapsamında 718 Konut ve 70 adet Dükkan ve Sosyal Tesis İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi gerçekleştirilecek.

Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde başlanacak olan projenin inşa süreci ise yer tesliminden itibaren 700 (YediYüz) takvim günü olarak belirlendi.

Yorumlar (0)