Tema İstanbul 2 ve Tema World’de lansman gerçekleştirildi

Tema İstanbul 2 ve Tema World projeleri, Radisson Blu Vadistanbul Hotel’de düzenlenen lansman töreniyle basına tanıtıldı. Proje, Mesa, Artaş, Kantur&Akdaş Ortaklığı ile hayata geçirilecek.

YENİ PROJE 18.12.2021, 13:38
Tema İstanbul 2 ve Tema World’de lansman gerçekleştirildi

Tema İstanbul ve Tema İstanbul Bahçe projeleri sakinleri için sunduğu birçok olanak ve yaşanabilirliği temel alan anlayışıyla herkesin beğenisini kazanmıştı. Mesa, Artaş, Kantur&Akdaş Adi Ortaklığında hayata geçirilen ve projenin son etabı olacak olan Tema İstanbul 2’de ana hedef ise ilk iki etapta yakalanan kalite ve başarıyı en üst noktaya taşıyabilmek.

Alıcılarının taleplerine göre şekillendirilen Tema İstanbul 2 projesi, ilk iki etabın hemen yanı başında inşa edilecek. Tema İstanbul 2 Projesi’nde yatay mimari anlayışı merkeze alındı.

Tema İstanbul 2 Projesi’nin en dikkat çeken özelliği ise proje alanının % 80’ini yeşil alan olarak tasarlandı. Kişi başına düşen 37 metrekarelik peyzaj alanı ile Tema İstanbul 2, yüksek yaşam standartlarını sürdürüyor.

Tema İstanbul 2’de 80 metrekareden 196 metrekareye kadar geniş bir skalada daireler hayata geçirilecek. Proje kapsamında 2.280 adet daire yer alırken bu daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olacak şekilde planlandı. Projede dairelerle birlikte 70 villa da alıcılarına sunulacak.

Tema İstanbul Projesi’nin 1,5 milyon metrekare arsa alanında hayata geçirilecek olan Tema İstanbul 2 için konut teslimlerinin ise 2023 yılının ikinci yarısında yapılması planlanıyor.

Tema İstanbul 2 konut projesi ile birlikte hayata geçirilecek olan Tema World ise, İstanbul’un hızla gelişen ekonomisini destekleyecek, yeme-içme, oyun, eğlence ve perakende fonksiyonlarını yenilikçi ve öncül bir yaklaşımla bir araya getiren Yaşam Merkezi niteliğini taşıyacak. 338 bin metrekarelik alan üzerinde kurulacak olan Tema World, kuşağın her ferdinin birlikte doya doya vakit geçirebilecekleri Eğlence Merkezi ve merak uyandıran peyzaj unsurlarıyla nefes aldıran ‘Şehir Parkı’ özelliklerini yansıtacak.

Yılda 15 milyon ziyaretçinin hedeflendiği Tema World eğlence parkının 2024 yılının ilk aylarında faaliyete geçmesi planlanıyor.

Tema İstanbul 2 Projesi; TEM, Basın Ekspres, E-5, Kuzey Marmara Otoyolu, İstanbul Havalimanı ile Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim Köprü güzergâhlarının bulunduğu önemli ulaşım arterlerine yakın noktada hayata geçiriliyor. 

Yorumlar (0)
15
açık