banner3

Seba İnşaat’ın, Seba Nest projesi satışa çıkarıldı

Seba Göktürk projesini geçtiğimiz aylarda satışa çıkarmış olan Seba İnşaat, hayata geçirecek olduğu yeni projesi için harekete geçti. Proje, Seba Nest adını alırken; projede yer alan konutların fiyatları ise 185 bin dolardan başlıyor.

YENİ PROJE 01.12.2021, 12:57
Seba İnşaat’ın, Seba Nest projesi satışa çıkarıldı

İstanbul’un Avrupa Yakası Kağıthane ilçesinde hayata geçirilen Seba Nest projesinde konut satışlarına başlanıldı. Proje kapsamında 70 adet konut inşa edilecek.

Proje kapsamında konutların yanı sıra 7 adet dükkân da yer alırken, Seba Nest projesi 2 blok halinde yükselecek. Projede yer alan daireler, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinden oluşuyor.

Seba Nest projesi dâhilinde hayata geçirilecek olan dairelerin fiyatları 185 bin dolardan başlarken; dairelerin teslimlerinin ise 18 ay sonra gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Kağıthane Kültür Merkezi'nin karşısında konumlandırılan Seba Nest projesi kapsamında inşa edilecek olan dairelerden satın almak isteyenler; % 35 peşinatla konut sahibi olabilecekler. % 35 peşinatın ardından kalan konut bedelinin ise teslime kadar firma bünyesinde vadelendirilme imkanı sunuluyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler http://www.sebanest.com/   web sitesi ya da 0 532 563 8851 nolu telefona ulaşabilir.

Yorumlar (0)
15
açık