Sancak İnşaat, 500 adet ‘Yeni Nesil Akıllı Konut’ inşa edecek

Sancak İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Engin Sancak, ‘yaşanabilir ve estetik’ yapılar inşa etmeyi temel hedef olarak belirlediklerini kaydederek 500 yeni nesil akıllı konut inşası için çalışmalara başladıklarını söyledi.

YENİ PROJE 23.12.2021, 08:03
Sancak İnşaat, 500 adet ‘Yeni Nesil Akıllı Konut’ inşa edecek

Sancak, 500 yeni nesil akıllı konut inşası için çalışmalara başladıklarını dile getirerek,” Her bütçeye uygun daireler sayesinde herkes ev sahibi olabilecek” diye konuştu.

İstanbul’un Sultangazi ilçesinde 500 konuttan oluşacak olan yeni projelerinin satışına gelecek ay başlayacaklarını belirten Sancak, “Uzun süredir inşaat sektörü içerisindeyiz. Bu nedenle kendi tarzımızı oluşturduk. Ayrıca birtakım hedeflerimizde de var. Bu hedefe yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bizim temel amacımız yaşanabilir ve estetik yapılar inşa etmek. Müşterilerimizin konforlu yaşanabilir yaşam alanları ve görsel açıdan çok özel yapılara sahip olması önemli” dedi.

500 akıllı konut inşa etmeyi planladıklarını kaydeden Sancak, “İstanbul Sultangazi ilçesinde beş yüz konuttan oluşacak yeni projemizin satışına gelecek ay başlayacağız. Yatırım yapacak vatandaşlarımızın, gönül rahatlığıyla bu projeye yatırım yapabilir. Müşterilerimiz için uygun faiz oranları sunacağız. Bunun yanı sıra müşterilerimizin taleplerini biliyoruz. Bu nedenle 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde daire seçeneklerimiz olacak. Yani her bütçeye uygun daireler sayesinde herkes ev sahibi olabilecek. Kişiye özel ödeme planları yaparak müşterilerimizin kolaylıkla ödeme yapabilmelerini mümkün kılacağız. Tüm çalışmalarımız bu minvalde gerçekleşiyor” diye konuştu.

Marka olarak herkesin ev sahibi olmasını istediklerini ve bu doğrultuda yoğun olarak çalışmalarının sürdüğünü aktaran Sancak,  “Bu nedenle projelerimizi çok özel ve titizlikle oluşturuyoruz. Yerinde dönüşüm ve yerinde yenileme için önemli projelerimiz var. Bu projeleri hayata geçirdiğimiz takdirde, inşaat sektöründe önemli gelişmeler yaşanacağını düşünüyoruz. Çünkü bu tarz kayda değer önemli projeler sektörün gelişmesi konusunda atılan önemli adımlardır” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)