Nüans Yapı, İzmir’de 3 proje geliştirecek

Nüans Yapı, İzmir’in Çeşme, Bornova ve Güzelbahçe ilçelerinde hayata geçireceği projeler için hazırlık yapıyor.

YENİ PROJE 25.11.2021, 18:37
Nüans Yapı, İzmir’de 3 proje geliştirecek

Nüans Yapı’dan İzmir’e 3 yeni inşaat projesi geliyor. Yapımı devam eden Nüans Deluxe projesinde sona yaklaşan Nüans Yapı; Çeşme, Güzelbahçe ve Bornova’da ise 3 yeni projeye imza atacak.

Ağırlıklı olarak villa tipi konut üretimi gerçekleştiren markanın Çeşme’de hayata geçirdiği, denize sıfır mesafede yer alan projesi Nüans Serenity’i satışa çıkarıldı.

Markanın Güzelbahçe’de hayata geçirmeye hazırlandığı Nüans Elegance projesi ruhsat alma aşamasında bulunuyor. Bornova’da yükselecek olan Nüans Yapı Bornova projesi şu an için geliştirme aşamasında bulunurken, üçüncü proje olan Nüans Elite ise Çeşme’de konumlanacak.

Markanın hayata geçireceği projelerle ilgili olarak Nüans Yapı Genel Koordinatörü Süleyman Aksoy,  “Geliştirme aşamasında olan projemizde daire sayısı henüz netleşmedi. 21 ile 24 arasında 4+1 daire yapmayı planlıyoruz. 4 adet de villa yer alacak. Yeni Bornova, eğitim ve AVM bölgesi olarak öne çıkıyor. Son 5 yıldır Bornova’nın en çok talep gören bölgesi oldu. Burada çok ciddi bir konut talebi ile karşılaştık. Bu talebe istinaden yeni projemizi hayata geçiriyoruz. İmar durumundan dolayı sosyal alan yapmaya çok müsait. Biz firma olarak sosyal alanları çok iyi kullanıyoruz. Sadece bir konut değil kendi içerisinde bir yaşam alanı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Not: Resimdeki görsel markanın Serenity projesine aittir.

Yorumlar (0)