Ege Yapı, Cer İstanbul ve Çamlıyaka Konakları projelerinde teslimlere başladı

Ege Yapı, Cer İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları projelerinde anahtar teslimlerine başladı. Geniş sosyal olanakların yer aldığı projelerde teslimler, yıl sonuna kadar tamamlanacak.

KONUT PROJELERİ 27.11.2021, 20:43
Ege Yapı, Cer İstanbul ve Çamlıyaka Konakları projelerinde teslimlere başladı

Ödüllü projelerin markası olan Ege Yapı, Anadolu Yakası’nda dört mevsim doğayla iç içe kalan Çekmeköy’de hayata geçirdiği ÇamlıYaka Konakları projesi ile tarihi yarımada’da geliştirmiş olduğu Cer İstanbul projelerinin teslimlerine Eylül ayının sonunda başladı.

Ege Yapı’nın Çekmeköy’ün merkezinde, çam ormanlarının içinde 19 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirdiği ÇamlıYaka Konakları projesinde tüm konutların satışları tamamlanarak teslimlerine başlandı. Az katlı, % 75 yeşil alanıyla çam ormanlarının yanında, müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluşan ÇamlıYaka Konakları, lüks site hayatını villa konforundaki evlerde yaşamak isteyenlerin tercihi oldu. ÇamlıYaka Konakları projesinde satış ve kiralamaları devam eden açık hava cadde mağazaları ise yılsonuna kadar sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Yedikule’de, tarihi İstanbul surlarının yanı başında, Adalar manzarasına sahip olan ve son yıllarda geliştirilen en özel projeler arasında yer alan Cer İstanbul’da ise konut satışları devam ediyor. Proje kapsamında, 1+1’den 6+1’e kadar farklı yaşam alanlarına sahip rezidans daireler, ticari üniteler, restoranlar ve sosyal aktivite alanlarının yanı sıra sadece 36 kişiye özel tasarlanan bahçeli loft daireler yer alıyor.

Yorumlar (0)