Nef Sapanca’da ön talep dönemi başladı

Timur Holding, bünyesi altında faaliyetlerini yürüten ve bir gayrimenkul markası olan Nef, ‘Sapanca projesi’ için ön talep topluyor. Sapanca Projesi kapsamında 99 villa ve 78 Townhouse inşa edilecek.

YENİ PROJE 20.11.2021, 19:25
Nef Sapanca’da  ön talep dönemi başladı

Nef, İstanbul'a yakın bir konumda yer alan Sapanca'da yeni projesi için ön talep topluyor.  Nef ‘in yeni Sapanca projesi kapsamında 99 villa ve 78 Townhouse inşa edilirken; ayrıca ünlü bir otel zinciri de bulunacak.

Proje, 70 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilirken, projenin anahtar teslimleri ise 2023 yılı Mayıs ayında gerçekleştirilecek.

Nef Sapanca projesi’nde 5 farklı tipte konut seçeneği yer alırken; projede yer alan villalar 3 oda 1 salon, rezidanslar ise 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. Villaların alanları ise 215 metrekare ile 425 metrekare arasında değişiyor.

Proje kapsamında inşa edilecek olan rezidansların fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den, villaların fiyatları ise 4 milyon TL'den başlıyor. Rezidansların bahçeli ya da teraslı olarak tasarlandığı Nef Sapanca projesi Bağdat caddesi kırkpınar köprüsü mevkiinde yer alıyor. Yine, proje Sapanca Gölü'ne 300 metre uzaklıkta inşa ediliyor.

Yorumlar (0)