‘Trademark Pi Bornova’ satışa çıkarıldı

Adnan Kılıçoğlu İnşaat’ın projelendirdiği Pi Bornova için satış süreci başladı. Trademark Pi Bornova Projesinde inşa edilecek olan dairelerin fiyatları 790 bin TL'den başlıyor.

KONUT PROJELERİ 21.11.2021, 08:15
‘Trademark Pi Bornova’ satışa çıkarıldı

Adnan Kılıçoğlu İnşaat tarafından İzmir Bornova'da hayata geçirilen Trademark Pi Bornova projesi için inşaat çalışmalarına başlanıldı. Markanın 8 bin 400 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırdığı Trademark Pi Bornova projesi kapsamında 450 konut ve 26 ticari ünite inşa edilecek. Projede yer alan dairelerin teslimleri ise Ekim 2023’ te gerçekleştirilecek.

Yine, 38 bin 421 metrekare inşaat alanına sahip proje kapsamında 5 bin metrekare kapalı otopark, 5 bin metrekare peyzaj alanı ve iki adet yüzme havuzu yer alıyor.

Proje kapsamında inşa edilecek olan 1+1 dairelerin büyüklükleri 60 metrekareden, 2+1 metrekare dairelerin büyüklükleri ise 80 metrekareden başlıyor. 1+1 dairelerin fiyatları ise 790 bin TL'den 2+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 190 bin TL'den başlıyor.

Projede şirket bünyesinde vadelendirme fırsatı sunuluyor. Yine, projeden daire sahibi olmak isteyenlere Garanti Bankası garantörlüğünde konut kredisi kullanma seçeneği de sunuluyor.

İzmir Bornova'da hayata geçirilen Trademark Pi Bornova projesi, üniversite caddesindeki ağaçlı yolda, bölge metro ve sanayi metro durağının ortasında hayata geçiriliyor.

Yorumlar (0)