banner3

'Meydan Ispartakule' lansmana hazırlanıyor

Özyurtlar ve Bahaş ortak projesi 'Meydan Ispartakule' lansmana hazırlanıyor

YENİ PROJE 30.03.2022, 09:36
'Meydan Ispartakule' lansmana hazırlanıyor

Özyurtlar-Bahaş Ortak Girişimi tarafından Bahçeşehir’de hayata geçirilecek olan ‘Meydan Ispartakule Projesi’, yaklaşık 45 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilecek.

Bahçeşehir Ispartakule’de yükselecek olan Meydan Ispartakule Projesi, iki markanın sektördeki deneyim ve finansal güçlerini birleştirmelerinin bir ürünü olarak ortaya çıkacak. Çalışmalarında son aşamaya gelinen Meydan Ispartakule, iki marka ortaklığı ile hayata geçirilen ikinci proje olacak.

Özyurtlar-Bahaş Ortak Girişimi Eş Başkanı Tamer Özyurt, Meydan Ardıçlı, NCadde Ottoman ve NLogo İstanbul projelerinin teslimatlarına başladıklarını söyledi.

Özyurt, ortak girişim olarak hayata geçirecekleri ikinci proje olan Meydan Ispartakule ile ilgili olarak “Yeni konut projelerinde peyzaj alanı ve yürüyüş parkuru geniş bir alana yayılan, balkonlu ya da bahçeli projeler satın alma kararında etkili olacak. Yatırımların hem nitelik hem de nicelik açısından, bu tespitler düşünülerek analiz edilmesi gerekiyor. Bizim de bu çerçevede yeni projeler gündemimizde ve çok yakında hayata geçirmeyi planlıyoruz. Devam eden projelere ek olarak yeni bir yatırım için hazırız. Bahaş Holding’le birlikte Ispartakule’de hayata geçireceğimiz yeni projemiz ‘Meydan Ispartakule’, yaklaşık 45 bin metrekare arazi üzerinde iki etap, otel, ofis ve rezidanstan oluşan karma bir proje olarak inşa edilecek” değerlendirmesinde bulundu.

Bu projede Meydan Ardıçlı’da olduğu gibi bir meydanında yer alacağını belirten Özyurt, “Geniş ve zengin bir sosyal donatı alanı planladık. Bu sosyal donatı alanının içinde bir gölet, etrafında alışveriş mağazaları, restoran ve kafeler yer alacak. Ayrıca bu alana bakan bir kulemiz olacak. Bahaş Holding’le daha önce Meydan Ardıçlı projesini hayata geçirdik. Orada yaşam başladı. İkinci etap teslimleri gerçekleştirdik. Bu yıl sonunda projenin son etabını da teslim etmiş olmayı hedefledik” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
15
açık