Ekol Sağlık Grubu inşaat sektörüne girdi

Ekol Sağlık Grubu, inşaat sektöründe Conatus ismi ile yatırım gerçekleştirecek. Gümüldür'de 80 dairenin inşaatını tamamlayan Conatus, Çeşme'de yeni projeye başladı.

YENİ PROJE 20.11.2021, 13:48
Ekol Sağlık Grubu inşaat sektörüne girdi

Sağlık alanında Ekol markası ile faaliyetlerini yürütmekte olan Dr. Mehmet Baz ve eşi Figen Baz, inşaat sektöründe de faaliyetlerine başladı.

Kurmuş oldukları inşaat şirketine Conatus ismini veren Baz ailesi, İzmir Çeşme'de ultra lüks villalar inşa edecek. Conatus, Çeşme'de yer alan ve 9 villadan oluşan ilk projesini Germiyan'da hayata geçiriyor.

Şirketten gerçekleştirilen açıklamada, "Ekol Grup 20 yıldır İzmir'in Sağlık Ekolü olarak şehrimize değer katmaya devam ediyor. Şimdi modern mimari, doğa ve denizle iç içe Çeşme Germiyan sahilinde yapacağımız villalarımızı Haziran 2022'de teslim edeceğiz. 3D konforu, deniz ve doğa, değişimin merkezi Conatus Villaları Existence projemizde yer alacak. Ekol Ailesi olarak insan her şeyin ölçüsüdür ve tüm güzelliklere layıktır düşüncesi içindeyiz. İnsan doğayla yoğrulur, doğaya hükmeder. Doğayla birlikte güzeldir. Doğayla insanın bu birlikteliğine ünlü filozof Spinoza 'Conatus' diyor. Biz de sistemimizin adını Conatus koyduk. Orman, deniz ve insanın birbirini koruduğu mutlu bir yaşam vadediyoruz. Özel bahçeli, özel villalı, özel havuzlu full deniz manzaralı bir site yarattık" ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)