Ege Yapı’nın yeni projesi Ispartakule ön satışa çıkarıldı

Ege Yapı’nın Avrupa Otoyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yollarının yanı başında konumlandırdığı Ispartakule projesinde ön satış süreci başlatıldı. Proje kapsamında 1+1'den 4+1'e kadar değişik özelliklerde daireler hayata geçirilecek.

YENİ PROJE 29.12.2021, 10:06
Ege Yapı’nın yeni projesi Ispartakule ön satışa çıkarıldı

Gayrimenkul sektörünün önemli oyuncularından biri olan Ege Yapı'nın, İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren bölgelerinden birinde bulunan yeni yatırımı ‘Ege Yapı Ispartakule projesi’ panoramik göl manzarasına sahip olacak.

19 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilecek olan ve 4 blok halinde tasarlanan projede, 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona değişiklik gösteren geniş balkonlu farklı konut çeşitleri yer alıyor. Ayrıca,  proje kapsamında açık hava cadde mağazaları inşa edilecek.

Proje; göl manzaralı, tamamı balkonlu veya bahçeli 462 konut ve 53 ticari üniteden oluşurken. Projede yer alan bölümlerin anahtar teslimlerinin 36 ay içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Toplu taşıma hatlarına, hastanelere, üniversitelere ve alışveriş merkezlerine yakın bir konuma sahip olan Ege Yapı Ispartakule'nin, prim potansiyelinin gittikçe yükselmesi öngörülüyor.

Proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için http://www.egeyapi.com web sitesini ziyaret edebilir ya da 444 5 343 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yorumlar (0)
15
açık