banner3

Ege Yapı, Ispartakule'de yeni konut projesi için ön talep topluyor

Markalı konut projelerinde adından söz edilen Ege Yapı, Ispartakule’deki yeni projesi için ön talep topluyor.

YENİ PROJE 29.11.2021, 14:10 16.12.2021, 21:20
Ege Yapı, Ispartakule'de yeni konut projesi için ön talep topluyor

Markalı konut projeleri konusunda söz sahibi şirketler arasında yer alan Ege Yapı, yeni projesinin duyurusunu yaptı. Açıklamaya göre şirket tarafından İstanbul Ispartakule'de yeni projesi için ön talep toplamaya başladı.

Topraktan konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar için Ege Yapı, yeni bir fırsat sunuyor. Ispartakule'de Ege Yapı tarafından başlatılan yeni projede ön talepler alınmaya başlandı.

Avrupa Otoyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu'nun bağlantı noktasında hayata geçirilecek olan projenin detayları da belli oluyor. Ege Yapı’nın yeni projesi sakinleri için geniş sosyal imkânlar, lüks ve konforlu yaşam imkânı, panoramik göl manzarası, doğa ile iç içe nitelikler sunacak.

Ege Yapı, 19 bin metrekare alan üzerinde hayata geçireceği yeni projede çevreye duyarlı konutlar inşa edecek. Proje kapsamında, 1+1'den 4+1'e kadar çeşitli büyüklüklerde konutların inşa edilecek. Farklı daire tiplerinde tasarlanan projede en dikkat çeken özellik ise göl manzarasına sahip geniş balkonlar olacak.

Şirketin,  Ispartakule'de konumlandıracağı yeni projede lokasyon ayrı bir cazibeye sahip olacak. Hastanelere, üniversitelere, AVM'lere, toplu taşıma hatlarına yakın bir noktada konumlandırılacak olan projeden ev sahibi olmanın ayrıcalıklı bir yatırım olacağı kaydediliyor.

Yorumlar (0)
15
açık