Dekar Kıyıbahçe’de 6. Etap satışa çıktı

Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev projeleri geliştiren ve bu konuda gayrimenkul sektörünün öncü markaları arasında yer alan Dekar Yapı, Çekmeköy Ömerli’de hayata geçirdiği Dekar Kıyıbahçe Projesi’nin 6’ncı etabını satışa çıkardı.

YENİ PROJE 30.11.2021, 17:47
Dekar Kıyıbahçe’de 6. Etap satışa çıktı

Dekar Yapı’nın İstanbul Çekmeköy-Ömerli’de hayata geçirdiği Dekar Kıyıbahçe projesinde 6’ncı etabın satışlarına başlandı. Proje kapsamında 2+1, 3+1 ve 4+1 bahçeli ev seçenekleri inşa edildi. Konutların anahtar tesliminin ise 2022 yılı Temmuz ayında gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Konu ile ilgili olarak Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, “Bahçeli evlere olan talep pandemi döneminde zirveye ulaştı. Son 1,5 yılda müstakil bahçeli, geniş teras ve balkonlu konut satışlarında talep patlaması yaşandı diyebiliriz” ifadelerini kullandı.

Yıllardır bahçeli konut üretimi gerçekleştiren bir marka olarak, bu dönemde gelen konut taleplerine yetişemediklerini belirten Kuzu, Dekar Kıyıbahçe projesinde 6’ncı etaba başladıklarını  belirtti.

Doğayla iç içe, bahçeli yaşam hayali kuran herkesin n yoğun ilgi gösterdiği Dekar Kıyıbahçe Projesi; Çekmeköy Ömerli’de, Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim Köprüsüne 15 dakika mesafede,  hava alanlarına yakınlığı ile şehir hayatından kopmadan, doğanın içerisinde bir yaşam imkanı sunuyor.

Dekar Kıyıbahçe Projesinde, 84 ayrı blokta toplam 244 adet bahçeli dubleks konut yer alırken; konutlar 141 m² ve 200 metrekare arasında alana sahip bulunuyor.

Tüm evlerin 40 m² ile 200 m² arasında değişen bahçeleri ve biyolojik gölete kıyısı bulunuyor. Projenin içinde yarı olimpik açık yüzme havuzu, 3 adet çocuk parkı, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, spor merkezi, sauna, kafe ve bir market yer alıyor.

Yorumlar (0)