Conatus Villaları Existence satışa çıkarıldı

Ekol Sağlık Grubu, İzmir’in Çeşme İlçesi'nde hayata geçireceği Conatus Villaları Existence projesinde yer alan villalar satışa çıkarıldı. Proje kapsamında inşa edilecek olan villaların teslimi ise Haziran 2022'de gerçekleşecek.

YENİ PROJE 03.12.2021, 19:21
Conatus Villaları Existence satışa çıkarıldı

Ekol Sağlık Grubu, Çeşme Germiyan’da villa projesi geliştirecek. Conatus Villaları Existence isimli projede yer alan villaları satışa çıkardı. Villaların teslimi ise 2022 Haziran ayında yapılacak. Proje kapsamında 9 adet villa inşa edilecek. 5 adet villanın da kaba inşaatı başladı. Proje 600 metrekare yaşamsal alana sahip.

Conatus Villaları Existence Projesinde her villaya özel havuz ve otopark yer bulunuyor. Bununla birlikte her villa akıllı ev teknolojisi ile donatılacak.

Proje kapsamında; 6+1 ve 7+1 villaların hayata geçirilirken, projede yer alan villaların fiyatları 8 milyon ila 10 milyon 500 bin TL arasında yer alıyor. Peşin ödeme yapılması durumunda kişiye özel indirim yapılacak. Bununla birlikte % 20 peşin ödemede, % 50'si Mart ayında geri kalan ödemenin de anahtar tesliminde yapılmasını öngören bir fırsat da sunuluyor.

Çeşme'ye 15 dakika uzaklıkta yer alan proje alanı, Ilıca ve Ildır arasındaki sahil bölgesinde yükseliyor. Projede kapsamında inşa edilen  tüm villalar deniz manzarasına sahip bulunuyor.

27059 Sk. Germiyan sahili Çeşme/İzmir adresinde hayata geçirilecek olan proje hakkında ayrıntılı bilgi sahip olmak isteyenler 0 232 398 33 33 numarasını arayabilir ya da  http://conatusvillas.com/ web sitesini ziyaret edebilir.

Yorumlar (0)