Ci Group, 2022 yılında 5 yeni projenin satışına başlayacak

2021’de İzmir’de Always Bornova projesinin inşaatına başlayan Ci Group, Çeşme'de INN Boyalık projesine başladı. Ci Group Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Aktaş bu yıl içerisinde 5 projeyi satışa çıkaracaklarını kaydetti.

YENİ PROJE 03.03.2022, 13:02
Ci Group, 2022 yılında 5 yeni projenin satışına başlayacak

Aktaş, Çeşme’de hayata geçirdiği INN Boyalık projesini 12 ay sonra yaşanabilecek hale getireceklerini belirtti. Markalarını bilen insanlardan talep aldıklarını kaydeden Aktaş, “İnsanlık tarihinde yaşanan diğer salgın hastalıklarda olduğu gibi Covid 19 pandemisi de ekonomik, sosyal, psikolojik, kültürel, demografik ve daha birçok bakımdan toplumsal hayatı farklılaştırdı. Dünya genelinde kısa sürede pek çok alanda değişimlere neden olan Covid-19 pandemi süreci, tüketici davranışlarını da derinden etkiledi. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren markalar da değişen tüketici beklenti ve davranışlarına paralel yeni dönem stratejilerini revize etti. Biz de şirket olarak kurumumuza gelen talebe karşılık verebilmek amacıyla İzmir ve çevre ilçelerde proje geliştirmek için çalışmalarımızı hızlandırdık. Rezidans konseptiyle hayata geçireceğimiz bu projeler de yaşayan insanların kendilerine özel müstakil yaşamları olacak” şeklinde konuştu.

2021 yılını başarıyla geride bıraktıklarını belirten “Ci Group olarak, tüm zorluklara rağmen hedeflerimizi büyük ölçüde tutturarak yılı kapattık” dedi.

Aktaş, 2022’de başta Allways Bornova ve INN Boyalık projeleri olmak üzere 5 yeni projenin satışlarına başlayacaklarını belirterek, “Pandemi nedeniyle yaşanan büyük değişimden en fazla etkilenen sektör kuşkusuz gayrimenkul oldu. Biz de bu doğrultuda, Ci Group olarak hazırladığımız yeni projelerimizi, pandemi sonrası yaşam alışkanlıklarına, yeni normalin ihtiyaçlarına ve teknolojik gelişmelere göre şekillendirdik. INN Boyalık projesi, artık daha çok vakit geçirdiğimiz ev yaşamımızda istendiğinde home ofis istendiğinde e-okul ortamlarını kişiye özel yaşam alanlarıyla sunan, çok özel bir proje” diye konuştu.

Yaklaşık olarak 150 gün içinde projeyi bitirmeyi hedeflediklerini dile getiren Aktaş, “Çeşme’de dört mevsim yaşamın en yeni adresi INN Boyalık Çeşme, sizlere şehrin içinde ve bir o kadar da kaostan uzak, modern bir kaçış deneyimi sunuyor. Arazi içinde bulunan zeytin, defne ve meşe ağaçları arasında 11 bin metrekarelik proje alanımızda 49 rezidans, 2 dükkan ve termal havuzu olan bir sağlıklı yaşam merkezi, ve birçok projeden ayrışacak özellikte olan bir proje ürettik. 60 bin metrekare Allways Bornova şantiyemizi 1 yıl gibi bir sürede, Çeşme Boyalık’ta yeni başladığımız 5 katlı projemizi 150 günde teslim etmeyi planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

İzmir’de daha önce 60 bin metrekare projeyi 12 ayda bitiren bir firma duymadığını kaydeden Aktaş, “İzmir inşaat projelerine yeni standart getirdiğimize inanıyoruz. Bugüne kadar hep Çeşme’de konuşulan ama hayata bir türlü geçirilemeyen bir değil toplamda 5 projeyi hayata geçiriyoruz. Yaptığımız projelerimizle artık Çeşme sadece yaz sezonunda değil 4 mevsim, 12 ay yaşanılabilecek hale gelecek. INN Boyalık bitişik nizam yazlık geleneğini yıkarak özgürce anın tadını çıkarmanız için tasarlandı” dedi.

2022 yılı ile birlikte yeni başarılara imza atacakları bir döneme girdiklerini belirten Aktaş, “Elde ettiğimiz satış rakamları, Ci Group projelerinin tüketicinin gözünde ne kadar güvenilir bir yatırım aracı olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Özellikle son 5 yılda Ci Group projelerinden ev sahibi olanlar, dövize yatırım yapanlardan daha fazla kazanç sağladı. Üstelik bu beş yıllık dönemde kira getirisiyle de artı kazanç sağlamaya devam ettiler” ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (0)