Atış Yapı imzasıyla hayata geçirilen Babylon Bursa hızla yükseliyor

Yenilikçi projelerde imzası bulunan Atış Yapı tarafından Bursa Nilüfer bölgesinde hayata geçirilen Babylon Bursa projesi hızla yükseliyor.

YENİ PROJE 03.01.2022, 09:44
Atış Yapı imzasıyla hayata geçirilen Babylon Bursa hızla yükseliyor

Bursa Nilüfer bölgesinde konumlandırılan Babylon projesi, 23 Nisan mevkiinde İzmir yolu üzerinde yer alıyor. Toplu taşıma ve metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan proje alanı merkezi lokasyonu ile dikkat çekiyor.

Babylon projesi kapsamında 784 adet konut, 400 adet ofis, 140 odalı otel ve 40000 m2 kiralanabilir alana sahip açık AVM alanları hayata geçirilecek.

İnşaat sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Atış Yapı’nın, Bursa Nilüfer'de hayata geçirdiği ve markalı konutların karma kullanımlı konsepti ile tasarlanan Babylon projesinde 30 ile 173 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 1+0 çok amaçlı daire tipleri yer alıyor. Farklı metrekarelerde farklı daire tiplerinin yer aldığı Atış Yapı Babylon projesinde aynı zamanda açık AVM, otel, ofis blokları ve geniş sosyal yaşam olanakları yer alıyor.

Atış Yapı'nın yeni projesi Babylon Bursa'da yüzme havuzundan Fitness Center’a, çocuk oyun alanlarından açık hava alışveriş ve yaşam merkezine, ofis katlarından concierge hizmetine gibi pek çok sosyal donatı imkânı da yer alıyor.

2021 Ağustos ayında temeli atılan projenin anahtar teslimlerinin ise 2024 Haziran ayında gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Bursa’nın bu gözde projesi için https://www.babylonbursa.com/ web sitesi ziyaret edilebilir ve 444 90 16 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yorumlar (0)