Ataşehir İhalesinde en yüksek teklif Dap Gayrimenkul’den

Emlak Konut GYO’nun Anadolu Yakası’ndaki önemli lokasyonlardan biri olan Ataşehir ihalesinde en yüksek teklif; Ormanköy, Nişantaşı Koru ve Yeni Levent’ten sonra Sağlıklı Ev konseptini Ataşehir’e taşımaya hazırlanan DAP Gayrimenkul’den geldi.

YENİ PROJE 23.05.2022, 15:02 23.05.2022, 16:16
Ataşehir İhalesinde en yüksek teklif Dap Gayrimenkul’den

Emlak Konut GYO güvencesi ve DAP vizyonuyla; Ormanköy, Nişantaşı Koru ve Yeni Levent projelerini ‘Sağlıklı Ev’ konseptiyle geliştiren DAP Gayrimenkul, ‘Sağlıklı Ev’ konseptini Ataşehir’e taşımayacak.

7 bin 492 m2 arsa alanına sahip olan Ataşehir’de yer alan proje alanı, merkezi konumu sebebiyle büyük ilgi görüyor. Emlak GYO’nun açmış olduğu ihaleye 11 firma katılım sağladı. DAP Gayrimenkul’ün en yüksek teklifi verdiği ihale sonucunda, Emlak Konut GYO’nun Arsa Satışı Karşılığı Şirket Payı Toplam Geliri 894 milyon 600 bin TL oldu.

Sağlıklı Ev konseptinde bir proje geliştirmeyi amaçlıyoruz”

Ataşehir bölgesi, son yıllarda özellikle iş dünyasının da ilgi odağı olarak kabul görüyor. Bölgede çalışan iş insanlarının ve üst düzey çalışanların, özellikle şehir merkezinde oturmayı ve doğayla iç içe olmayı tercih ettiğini belirten DAP Gayrimenkul Geliştirme Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Sağlıklı Ev konseptini, yeni ve sektöre öncülük edecek dokunuşlarla Ataşehir’e taşıyacağız. Bölgenin taleplerini biliyoruz ve buna uygun ‘Sağlıklı Ev’konseptinde bir proje geliştirmeyi amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yılmaz, dünyayı etkisi altına alan pandemi döneminde Sağlıklı Ev’lerin öneminin daha da arttığını söyleyerek “Projelerimizi her zaman yeni dünyanın gelişen/değişen düzenine göre geliştiriyoruz Nasıl ki deprem gayrimenkul sektörü için bir mihenk taşı olduysa aynı şekilde Covid-19 da sektörümüzü yeniden şekillendiren bir dönüm noktası oldu. DAP Gayrimenkul olarak her zaman insanlarımıza yararlı konut ve işyeri üretme bilinciyle projelerimizi geliştirdik. ‘Sağlıklı Ev’ konsepti de de tamamen bu bilinçle hayat buldu. Oluşturduğumuz sağlık kurulu ile müşterilerimizin fikirlerini alarak ‘Sağlıklı Ev’ konseptini geliştirdik. Bu konseptimizi İstanbul’un böylesine değerli arazilerinde hayata geçirmek bizi mutlu ediyor” diye konuştu.

Yorumlar (0)