banner3

Sirius Yapı, Sirius Loft Projesinde yatırımcılar için büyük fırsat sunuyor

Sirius Yapı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Barış Öncü, Çiğli Yakakent mahallesinde projelendirdikleri ve inşa süreci devam eden Sirius Loft Residence projesi için 31 Mart tarihine kadar peşin ödeme yapılması halinde % 20'lik bir indirim fırsatı sunduklarını kaydetti.

KONUT PROJELERİ 22.03.2022, 18:21
Sirius Yapı, Sirius Loft Projesinde yatırımcılar için büyük fırsat sunuyor

Öncü, Sirius Loft Projesi ile ilgili olarak “Daha önce yine bizim yapmış olduğumuz Çamlıkent projesinin üstünde yer alan projemiz toplam 13 bin 800 metrekarelik inşaat alanına sahip. Toplam 33 daire ve 1 işyerinden oluşuyor. Bunlardan 8 tanesi asma kat loft, 7 tanesi 2+ 1 flat, 18 tanesi 3+1 flat olarak tasarlandı. Loft dairelerde 6.5 m tavan yüksekliği bulunuyor; uçan merdivenle üst kata çıkılıyor. Geniş, ferah ve herkesin keyifle rahat yaşayabileceği, geniş hacimler sunuyoruz. Malzeme kalitesine özel önem verdik. Tavanların hepsi asma tavan, merkezi sistem yerden ısıtma ve elektrik süpürgesi sistemi de standart olarak sunuluyor. Eşiksiz sistem, alüminyum doğrama, ısı cam, akıllı ev otomasyon sistemi, klima altyapısı ve 4'lü ankastre seti de standart olarak müşterilerimize sunuyoruz. Örnek dairemiz de hazır. Projenin yapımına Ağustos 2020'de başlamıştık bu yılın 2022 Ağustos ayında da teslim edeceğiz” bilgilerini paylaştı.

Yatırımcısı için kârlı bir yatırım fırsatı

100 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Sirius Loft Projesinin kârlı bir yatırım fırsatı olduğunu belirten Öncü, “Şu anki yüksek enflasyon ve dolar nedeniyle yatırımcıların kredi kullanarak ev almaları gerçekten zor bir hal aldı. Artık nakit parası olanlar oturum veya yatırım için ev almayı tercih ediyor. Herşeye rağmen gayrimenkul en güvenli yatırım aracı. çünkü paranızı bankaya da yatırsanız kur korumalı mevduatta tutsanız elde edeceğiniz kar % 16 seviyelerinde kalıyor. Biz de buradan hareketle 31 Mart'a kadar peşin ödemede % 20'lik bir indirim imkanı sunuyoruz. Anahtarları önümüzdeki Ağustos ayında teslim edeceğiz. Zaten o tarihe kadar konutlar % 50 değer kazanacak. Yani yatırımcılar paralarına 4 ay içerisinde % 50 kar eklemiş olacaklar. Bu kampanyayı yapmamızdaki bir diğer neden de yatırımcı parasını faize yatırmasın, ekonomik sisteme kazandırsın ve sistemin çarkları dönsün istiyoruz. Şu anda sınırlı sayıda dairemiz kaldı. Herkesi örnek dairemizi görmeye bekliyoruz. Sirius projesinin 110 dairelik ikinci etabının da hazırlıklarını yapıyoruz. Lansman için şartların uygun olmasını bekliyoruz ifadelerini kullandı.

“Lokasyon gözetmeksizin imkânı olan daire satın alsın “

Öncü, günümüz şartlarında gayrimenkulün en güvenli liman olduğunu kaydederek “İzmir ve Ege bölgesi yoğun göç alan bir bölge, yurtdışından da talep görüyor. Yatırımcılar eğer konut alma niyetleri varsa beklemesinler. Lokasyon gözetmeksizin imkanları varsa daire satın alsınlar. Çünkü bugünkü fiyatları bulamayacaklar. İnşaat firmaları yeni konut üretemiyor. Artık pahalı da olsa ev bulamayabilirsiniz. O nedenle vakit kaybetmeden bitmeye yakın veya bitmiş daireleri satın alın. İzmir ve Ege bölgesi yoğun göç alan bir bölge, yurtdışından da talep görüyor” değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar (0)
15
açık