İhlas İnşaat’ın 3 projesinde anahtar teslimleri yapıldı

30 yıllık tecrübesiyle on binlerce aileyi ev sahibi yapmanın haklı gururunu yaşayan İhlas İnşaat Grubu, kapsamında 1.585 konutun hayata geçirildiği Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Ispartakule’de yer alan üç projesinde anahtar teslimlerini yaptı.

KONUT PROJELERİ 29.11.2021, 09:17
İhlas İnşaat’ın 3 projesinde anahtar teslimleri yapıldı

İhlas İnşaat Grubu, marka projeleri olan Bizim Evler Güzelce, Bizim Evler 8 ve Marmara Evleri 4’ te dairelerin anahtar teslimlerini gerçekleştirdi.

İhlas İnşaat, Marmara Evleri 4 projesini Beylikdüzü’nün en güzel lokasyonunda, E-5 Karayolu ile Marmara Denizi arasına konumlandırdı. Projelerde; mutfakta ankastre ürünler, salonlarda inverter klimalar, mutfak ve banyolarda birinci sınıf mobilya ve armatürler; konforu ve ayrıcalığı yaşatacak şekilde düzenlendi.

İnşa edilen projelerde her daire için özel tahsisli kapalı otoparklar yer alıyor. Marmara Evleri 4 projesi kapsamında 44 dükkân ve 640 konut hayata geçirildi. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 126 ile 204 metrekare arasında değişiyor. Marmara Evleri 4 projesinde; kapalı yüzme havuzu, bay ve bayanlara özel fitness salonu, hamam, sauna, çocuk oyun parkı, açık spor alanları, yürüyüş yolları, mescit ve taziye odası bulunuyor.

Marmara Evleri 4 projesi, devlet okullarına, özel kolejlere, kamu kurumlarına, hastane ve özel sağlık kuruluşlarına yürüme mesafesinde yer alıyor.

Büyükçekmece'nin en büyük projesi olarak öne çıkan Bizim Evler Güzelce ise; sahile ve marinaya yakın konumunun yanı sıra az katlı yapılaşmaya sahip bulunuyor. Proje kapsamında 709 konut ve 111 ticari ünite hayata geçirilirken; proje, E-5 Karayoluna cepheli cadde dükkânlarıyla hem site sakinlerinin hem de bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde inşa edildi. 60 bin metrekarelik peyzaja sahip olan proje kapsamında kapalı yüzme havuzu, bisiklet yolu, koşu parkuru, çocuk oyun alanları, futbol, voleybol ve basketbol sahaları inşa edildi.

Daha önce kalitesi ile öne çıkan 7 etabın inşa edildiği Ispartakule’de serinin 8’incisi ile Bizim Evler markası bölgenin yıldızı olmaya devam ediyor. Yaşamın başladığı Ispartakule’nin en özel butik projesi Bizim Evler 8 projesi kapsamında; iki blokta 236 daire ile 29 cadde mağazası ve sosyal tesisler hayata geçirildi.

Yorumlar (0)
15
açık