banner3

Folkart Vega'da anahtar teslimlerine başlandı

Folkart Yapı imzasıyla İzmir’de hayata geçirilen Folkart Vega projesinde anahtar teslimlerine söz verilen tarihte başlandı. 12 Ekim 2018 tarihinde lansmanı yapılan projeye yatırım yapanlar dolar ve Euro’dan çok daha fazla getiri sağladı.

KONUT PROJELERİ 07.04.2022, 21:24 08.04.2022, 17:40
Folkart Vega'da anahtar teslimlerine başlandı

Folkart'ın 12 Ekim 2018 tarihinde lansmanını gerçekleştirdiği ve anahtar teslimlerine başladığı Folkart Vega Projesi, yatırımcısına hem İzmir hem Türkiye hem de dünya ortalamasının üzerinde bir kâr ettirdi.

İzmir Körfezi’nin tam karşısında, merkezde konumlanan proje kapsamında 843 konut ve 53 ticari alan hayata geçirildi.

“Folkart yaparsa en iyisini yapar, Folkart’a yatırım yapan da çok iyi kazanç sağlar”

1 milyar 650 milyon TL'lik yatırım değerine sahip Folkart Vega projesinin teslimlerini, Kovid-19 salgını ve sektörde yaşanan kriz durumuna rağmen zamanında gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Vega projesindeki ilk konut teslimlerinin yapıldığı törende “Vega projemizin lansmanını İstanbul-İzmir otoyolunun hizmete girmesinden kısa bir süre sonra yapmıştık. O gün İzmir’in artık çok daha kolay ulaşılabilen bir kent haline geldiğini vurgulamış ve bunun kent ekonomisine önemli katkı sağlayacağını söylemiştim. Anahtar tesliminden hemen önce de 1915 Çanakkale Köprüsü hizmete girdi. İzmir artık tüm yolların çıktığı kent. Kısaca ‘Tüm yollar İzmir’e çıkar’ da diyebiliriz. Pandemi döneminden önce başlayan ve devam eden beyaz yakalı göçü artarak sürüyor. Folkart olarak imza attığımız nitelikli projelerle hem kent kültürüne hem de ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Folkart Gallery ve çeşitli alanlardaki destekler ile kentin kültür, sanat hayatına katkı sağlıyoruz. Sponsorluklar ile bu güzel kentin takımlarını destekliyoruz. ‘Folkart yaparsa en iyisini yapar, Folkart’a yatırım yapan da çok iyi kazanç sağlar’ anlayışı markamıza olan güveni simgeliyor. Pandemi dönemine rağmen Vega’yı söz verdiğimiz, planladığımız ve tasarladığımız gibi zamanında teslim ettiğimiz için çok mutluyuz” değerlendirmelerinde bulundu.

Saya Grup bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Folkart, 8 farklı projede projelendirme ve inşaat çalışmalarına devam ediyor.

Folkart’ın İzmir dışında yer alan ilk projesi olan ‘Folkart Nefes İstanbul’ kapsamında geniş bahçeli ve özel havuzlu müstakil yaşam tarzında inşa edilen 96 villa yer alıyor.

Folkart’ta aile geçmişine dayalı köklü ‘etik’ değerler eşliğinde; sürdürülebilir ‘yenilik’ bilincine sahip olduklarını kaydeden Sancak, 2021 yıl sonunda açılışını gerçekleştirdikleri Dubai ofisinin ardından, bu yaz Almanya Berlin’de ofis açacaklarını belirtti.

Folkart Vega'da anahtar teslim süreci Folkart Müşteri Hizmetleri Departmanı tarafından gerçekleştiriliyor. Kalite Kontrol ve Müşteri Hizmetleri Departmanlarının 3 etaplı ayrıntılı kontrollerinin ardından teslim aşamasına geçiliyor. Görevliler, Folkart Vega sakinleriyle iletişime geçerek, bir randevu tarihinin tespit edilmesi için görüşmeler gerçekleştiriyor. Folkart sakinleri, evlerini belirlenen randevu gününde teslim alıyor

Yorumlar (0)
15
açık