banner3

Dekar Şehirbahçe’de satışlar başladı

Konut sahibi olmak isteyenleri ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev geliştirme konusunda gayrimenkul sektörünün öncüleri arasında yer alan Dekar Yapı, İstanbul Bahçeşehir’de konforlu bir yaşamın kapılarını araladığı yeni projesi Dekar Şehirbahçe’nin satışına başladı. Proje kapsamında örnek daire görücüye çıkarıldı.

KONUT PROJELERİ 17.12.2022, 10:29
Dekar Şehirbahçe’de satışlar başladı

Sahip olduğu deneyim ve yüksek kaliteli üretim gücüyle doğa dostu bahçeli evler üretmeyi sürdüren Dekar Yapı, İstanbul Bahçeşehir’de hayata geçirdiği 6. projesinin satışlarına devam ediyor. Bahçeşehir’in en sakin bölgesinde, tamamen bahçeli evlerle dolu bir lokasyonda, ev sahiplerine huzurlu bir yaşam sunacak Dekar Şehirbahçe’nin 4+1 örnek dairesi de kapılarını açtı.

Doğa ile İç İçe Ayrıcalıklı ve Huzurlu Bir Yaşam

Toplam 1 milyar 750 milyon TL yatırımla geliştirilen Dekar Şehirbahçe’de 41.000 m² bir arazi üzerinde 51 blokta, 2+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklükte 181 bahçeli ev yer alacak. Dekar Şehirbahçe projesinden konut sahibi olanlar bahçeli bir hayatın yanı sıra birbirinden farklı imkânlar sunan sosyal hayat ile de buluşacaklar. Projenin içerisinde açık yüzme havuzu, kafe, çocuk parkı, basketbol sahası, peyzaj havuzu ve yürüyüş yolları bulunuyor. Ayrıca her ev 2 adet kapalı otoparka sahip.

Dekar Şehirbahçe’nin Örnek Dairesi Görülmeye Değer

İstanbul’un bahçeli yaşamıyla öne çıkan bölgelerinden Bahçeşehir’de yapımına devam edilen projenin örnek dairesi, konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuldu. Dekar Şehirbahçe’nin örnek dairesi lüksü yeniden tanımlarken, tasarımı ve sunduğu konfor ile dikkat çekiyor. Toplam 220 metrekarelik alanda 4+1 olarak tasarlanan örnek daire, ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev sahibi olmak isteyen ziyaretçilere yerleşim fikri verecek çözümler de sunuyor.

Proje ile ilgili bilgi için https://www.dekarsehirbahce.com/

Yorumlar (0)
15
açık