banner3

Pasifik İnşaat İstanbul Ortaköy projesi için hazırlık yapıyor

Pasifik İnşaat Ortaköy'de hayata geçireceği yeni projesi için harekete geçiyor. Pasifik İnşaat’ın Ortaköy projesi ile ilgili detaylar haberimizde…

YENİ PROJE 24.11.2021, 14:22
Pasifik İnşaat İstanbul Ortaköy projesi için hazırlık yapıyor

Pasifik İnşaat'ın İstanbul Ortaköy Projesi’nde proje aşaması henüz tamamlanmazken proje kapsamında ofis ve konutlara yer veriliyor.

Pasifik İnşaat’ın proje için yakın zamanda talep toplaması ve daha sonra ise projenin satışa çıkarılması bekleniyor.

Pasifik İnşaat’ın hazırlamış olduğu son tanıtım filminde "Dünya başkentlerinin en güzeli İstanbul'a merhaba diyoruz. Ülkemizin en değerli markası İstanbul'un eşsiz mimarisine, kendi vizyonumuzu katmak için şehrin merakla beklenen lokasyonunda muhteşem bir projeyle yaşamı tasarlamaya geliyoruz" ifadeleri yer aldı.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO) İstanbul Beşiktaş Ortaköy arsası için gelir paylaşımı modeliyle geçtiğimiz Mart ayında düzenlemiş olduğu ihaleyi Pasifik İnşaat kazanmıştı. Pasifik İnşaat, ihalede 2 milyar 650 milyon TL'lik teklif sunmuştu.

Ortaköy Projesi'nin arsa alanı 19 bin 872 metrekare, inşaat alanı ise 80 bin metrekare olarak belirlendi. Eski Levent Jandarma Lojmanları arsası üzerinde yükselecek olan projede kat yüksekliği ise maksimum 15 olacak.

Ankara’da bulunan ve Türkiye’nin tek parselde en büyük karma yaşam projesi konumunda olan Pasifik İnşaat Merkez Ankara projesinin satışları ise devam ediyor.

Yorumlar (0)
15
açık