Limonlu Bahçe Konakları’nda ön talep süreci başladı

AKYAPI, yeni projesi olan Limonlu Bahçe Konakları için harekete geçiyor. Projenin ön talep süreci başlatıldı.

YENİ PROJE 03.12.2021, 08:45
Limonlu Bahçe Konakları’nda ön talep süreci başladı

Akyapı’nın yeni projesi, ‘Limonlu Bahçe Konakları’nda ön talep süreci başladı. Proje alanı İstanbul’un Anadolu Yakası'nda Ümraniye İlçesi’nde hayata geçiriliyor. Proje kapsamında 509 konut ve 148 ticari alan yer alacak.

Proje alanı, Anadolu Yakası'nın merkezinde; stresten uzak lokasyonuyla dikkat çekiyor. 52 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlanan Limonlu Bahçe Konakları Projesi’nde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerine yer veriliyor. Toplam 15 blok şeklinde inşa edilecek olan projede yükseklik 6 ile 8 kat arasında değişecek.

Ferah ve büyük yaşam alanlarının yer alacağı Limonlu Bahçe Konakları projesinde ‘yemyeşil bir yaşam’ vadediliyor. Projede yer alan konutların metrekare başlangıç fiyatları 17 bin 200 TL olarak belirlendi.

Ümraniye'nin en nefes alan projesi olarak görülen Limonlu Bahçe Konakları, Akyapı-Doğa ortaklığıyla hayata geçiriliyor. Geniş yeşil alanları ve sosyal alanları bulunan proje için ön talep toplama dönemi başladı.

Limonlu Bahçe Konakları projesinde yer alan konutların anahtar teslimi ise Aralık 2024'te gerçekleştirilecek.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi sahip olmak isteyenler https://limonlubahcekonaklari.com.tr/tr web sitesi ya da 444 25 14 numaralı telefonu arayabilir.

Yorumlar (0)