Kiler GYO Pendik projesi ile geliyor

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından , Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) gerçekleştirilen açıklamaya göre, İstanbul Pendik'te, Kiler GYO ve Biskon Yapı A.Ş. İş Ortaklığı ile yeni bir proje hayata geçirilecek.

YENİ PROJE 29.12.2021, 14:28
Kiler GYO Pendik projesi ile geliyor

İller Bankası tarafından, Pendik Dolayoba Mahallesi, 105 ada 1 parsel ve 10299 ada 3 parsel için iki oturum halinde ‘Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi’ ihalesi yapıldı.

İller Bankası tarafından düzenlenen ihaleye Kiler GYO da katılım sağlamıştı. İstanbul Pendik'te yer alan arsa ihalesine en yüksek teklifi, 3 milyar 111 milyon 111 bin 108 TL ile Kiler GYO vermişti. Kiler GYO A.Ş. – Biskon Yapı A.Ş. İş Ortaklığı sözleşme için davet aldı.

Kiler GYO tarafından KAP’a yapılan açıklamada, “İller Bankası A.Ş. tarafından yapılan İstanbul İli Pendik İlçesi Dolayoba Mahallesi 10510 Ada 1 Parsel Ve 10299 Ada 3 Parselin Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesine verilen teklifimiz uygun bulunmuş olup Şirketimizin %99 hissesine sahip olduğu Kiler GYO A.Ş. – Biskon Yapı A.Ş. İş Ortaklığımız sözleşmenin imzalanması için davet edilmiştir. Söz konusu sözleşme ve proje detaylarına ilişkin gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır. Kamuoyunun bilgisine sunulur” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)