Erkaya Twins Projesi 9 Nisanda Lansmana Çıkıyor

Erkaya İnşaat imzasıyla hayata geçirilecek olan Erkaya Twins Projesi’nin lansmanı 9 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Proje kapsamında 180 konut yer alırken; projede lansmana özel fiyatlar 15 nisan tarihine kadar sürüyor.

YENİ PROJE 02.04.2022, 20:55
Erkaya Twins Projesi 9 Nisanda Lansmana Çıkıyor

Doğan Kaya tarafından 1997 yılında kurulan ve bugüne dek hem kentsel dönüşüm hem de konut projeleriyle yüzlerce aileyi ev sahibi yapan Erkaya İnşaat, yeni projesi Erkaya Twins’te yatırımcılara 15 Nisan tarihine kadar lansmana özel fiyat avantajı sağlayacak.

Erkaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Kaya, yıllardır müşterileriyle güvene dayalı ilişkiler geliştirdiklerini ve artık kendi adlarını taşıyan prestijli site projelerine imza attıklarını kaydederek “Kentsel dönüşüm konusunda pek çok projede yer aldık. Artık kendimiz yeni yaşam alanları geliştiriyoruz. Bunun ilkini yine Koyundere'de Erkaya Life ile birlikte başardık. Orada 120 konutun anahtarlarını sahiplerine teslim ettik. Projede 4 ay içinde yaşam başlayacak. Şimdi de Erkaya Twins ile hem mimarisi hem de sosyal donatıları ve peyzajıyla keyifli bir yaşam imkanı sağlayacak yeni projemizin heyecanı içindeyiz. 09 Nisan Cumartesi günü lansmanımızı gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Hem yatırımlık hem de oturumluk bir proje “

Kaya, depremler ve Covid-19 pandemisi nedeniyle insanların doğa özleminin arttığını ve ailelerin 4 duvar içinde yaşamaktansa site yaşamını tercih ettiklerini belirterek “ Özellikle çocuklu aileler pandemi döneminde sıkıntılı günler yaşadı. Kendi sosyal donatıları parkları bahçeleri olan sitelerde ise bu sıkıntı hissedilmedi. Biz de bu ihtiyaçlardan yola çıkarak doğayla iç içe yaşama imkânlarını bünyesinde barındıran site projelerine yöneldik. Erkaya Twins’i, konum ve olanaklarıyla hem yatırımlık hem de oturumluk bir proje olarak planladık” ifadelerini kullandı.

“Projemiz hem İzmir’den hem de şehir dışından ilgi görüyor”

Erkaya Twins projesinde pek çok özellik bir arada sunulduğunu söyleyen Kaya, “Özellikle mimari tasarım olarak konutların kullanışlı olmasına özen gösterdik. Proje toplamda 12 bin 400 metrekarelik bir alan üzerinde yer alıyor. İki çeşit 3 + 1 daire tipine sahip toplam 180 daire inşa edeceğiz. Şu anda temel çalışmalarımız başladı. Konutları Aralık 2023’te teslim etmeyi düşünüyoruz. Erkaya Twins içinde iki farklı havuz, 2 çocuk parkı, açık otopark, sosyal alanlar ve 24 saat güvenlik hizmeti bulunacak. Elektrikli araçlar için şarj istasyonları da yer alacak. Ön satışlar başladı. Projemiz hem İzmir’den hem de şehir dışından ilgi görüyor. Örnek dairemiz de kısa süre sonra ziyaretçilerini ağırlayacak. Erkaya Twins, İZBAN ve toplu ulaşımına çok yakın konumda; otobana ise 3 dakika mesafede yer alıyor. Toplamda 153 milyonluk bir yatırım gerçekleştirmiş olacağız” şeklinde konuştu.

Başarısının sırrının yaptığı işi sevmek, sahiplenmek ve cesaretli olmaktan geçtiğini belirten Kaya, İzmir'in kuzey bölgesinin giderek değerleneceğini kaydederek, kentin kuzey aksında yeni konut projeleriyle, sektördeki yatırımlarına devam edeceklerini aktardı.

Yorumlar (0)