Babacan Central Projesi’nde ön talep alınıyor

Babacan Yapı, İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçireceği yeni projesi Babacan Central’de ön talep topluyor. Projenin ön talep dönemine özel olarak % 20 oranında indirim imkânı sunuluyor.

YENİ PROJE 13.12.2021, 20:10
Babacan Central Projesi’nde ön talep alınıyor

Babacan Port Royal ve Babacan Premium projelerinde yer alan ticari ünitelerin satış ve kiralamalarını sürdüren  Babacan Yapı,  yeni projesi Babacan Central için harekete geçiyor.

3 blok şeklinde inşa edilen Babacan Central Projesi kapsamında toplam 969 adet konut inşa edilecek.  Projede 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tiplerine yer veriliyor.  1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 1 milyon 570 bin TL'den, 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 2 milyon 200 bin TL'den başlıyor.

Projede anahtar teslimlerinin 2024 yılında gerçekleştirilmesi hedeflenirken, projeden konut sahibi olmak isteyenler; % 35 peşinat ödeyerek, kalan tutar için de banka kredisi kullanabiliyor.

Marmarapark AVM karşısında konumlandırılan Babacan Central projesi kapsamında; konut bloğu, ofis bloğu ve home ofis bloğu hayata geçirilecek. Bununla birlikte projede 3 katlı bir AVM alanı da yer alıyor

Proje ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak için http://babacancentral.com/ web sitesini inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)