Oyak Seyirce Projesi’nde ‘Gf Silenta 3a’ tercih edildi

OYAK İnşaat, OYAK Seyirce projesinin tesisat sistemlerinde, GF Silenta ürün grubunda esnekliği ve sessizliği ile öne çıkan üyesi GF Silenta 3A ürünlerini tercih etti.

YAPI MALZEMELERİ 01.01.2022, 10:11
Oyak Seyirce Projesi’nde ‘Gf Silenta 3a’ tercih edildi

OYAK İnşaat'ın Ankara Sincan’da inşası devam eden ve 4 blok üzerinde metrekarelere sahip 375 adet konuttan oluşan Seyirce projesi, doğal yaşam alanları, sosyal imkanları ve ulaşım imkanlarıyla Ankara’nın en prestijli projelerinden biri olarak göze çarpıyor. Proje GF Hakan Plastik’in yüksek darbe dayanımı ve ses koruması gerektiren tüm noktalarda yüksek performans sergileyen ürünleriyle daire sahipleri için kaliteli, sağlıklı ve konforlu yaşam ortamı sağlıyor.

PP'den üretilen ses yalıtımlı GF Silenta 3A sistemi, 4lt/s akış hızında sadece 16 dB ses şiddeti ile tesisat sistemlerinin ihtiyaçları için ideal bir ürün olarak öne çıkıyor. 3 katmanlı yapısı ile ses oluşumunu en az seviyelere indiren sistem, bu yapısı sayesinde, atık su tesisatlarında suyun boru yüzeyine çarpması veya baskı yapması sonucunda boru sisteminde oluşan sesleri emiyor.

EPD belgesine de sahip olan GF Silenta 3A, çevreye karşı duyarlı üretimi ve geniş ürün ailesi ile projeler için ‘fayda odaklı’ çözümler sunuyor. GF Hakan Plastik ürünlerinin uzmanlığı, yapıların geleceğe güvenle ulaşmasına katkı sağlıyor.

Yorumlar (0)