Baba Yapı, ‘Kontraform’ markası ile verimlilik vadediyor

Plywood (Kontrplak) ithalatında sektörün lider markası konumunda olan Baba Yapı; çevre dostu, kolay işlenebilir, hava şartlarına ve kimyasallara dayanıklı olma gibi özellikleri ile birçok kez kullanılabilir ‘Kontraform’ markasıyla inşaat sektöründe ekonomik verimlilik imkânı sunuyor.

YAPI MALZEMELERİ 05.01.2022, 14:39
Baba Yapı, ‘Kontraform’ markası ile verimlilik vadediyor

Kontrplak birçok alanda da kullanıldığı gibi inşaatta çok yaygın olarak kullanılıyor. Kontrplak (Plywood), fabrikada üretimi gerçekleştirilen hafif dayanıklı ve endüstriyel bir malzemedir. Binaların hem iç hem de dış alanlarında kullanılabiliyor. Bu nedenle de inşaat sektöründe ve mimarlar tarafından tercih edilen bir üründür.

Baba Yapı markası olan ‘Kontraform’, Birch Film kaplı plywood, yüksek basınç mukavemetine ve ekonomik olarak çok yüksek bir verimliliğe sahip olduğunu belirten Baba Yapı yönetim kurulu başkanı Mehmet Ekşi "Portatif, kullanımı ve kurulumu kolay yapısı ile her türden inşaat kalıp sisteminde kullanılabilir ve tamamen düz bir beton yüzeyi sağlar. Suya karşı dayanıklı WBP Fenol tutkal ile preslenen Huş ağacı papelleri sayesinde bir çok kez tekrarlı olarak kullanılır. Proje sürecine hız katar ve iş gücü maliyetlerinden tasarruf edilmesine olanak sağlar. Kontraform markamızla inşaat sektörüne hem ekonomik hemde Kurulduğumuz günden bu yana Plywood (Kontrplak) ürünlerinde sektörde lider tedarikçi firmayız. Baba Yapı olarak müşterilerimize ve mimarlara uzman ekibimizle ve yenilikçi ürünlerimizle çözümcü yaklaşımlar sunuyoruz. Bünyemizde bulunan tüm ürünler yüksek kalite ve doğa dostudur” diye konuştu.

Yorumlar (0)
15
açık