Nef, 2022 yılının ilk ‘Nef Arsa’ kampanyasını bu akşam duyuracak

Çanakkale, Balıkesir, Sakarya, Eskişehir ve Hirfanlı'da Nef Arsa projelerini devreye alan Nef, bugün 2022 yılının ilk ‘Nef Arsa’ kampanyasını kamuoyu ile paylaşacak.

ÖZEL HABER 04.01.2022, 18:31 04.01.2022, 19:38
Nef, 2022 yılının ilk ‘Nef Arsa’ kampanyasını bu akşam duyuracak

Daha önce, Çanakkale, Balıkesir, Sakarya, Eskişehir ve Hirfanlı'da Nef Arsa projelerini yatırımcılara sunan Nef, bu akşam duyurulacak olan özel bir kampanya ile 2022 yılının ilk Nef Arsa fırsatının duyurusunu gerçekleştirecek.

Hazırlanan arsa kampanyası 9 Ocak'a kadar geçerli olacak. Bununla birlikte, 3907'ye NEFARSA yazıp boşluk bıraktıktan sonra ad ve soyad belirtilerek SMS ile kampanyaya katılım sağlamak mümkün olacak.

Nef Arsa projesi ile herkese, ulaşılabilir fiyatlarla projeli bir arsaya sahip olma fırsatı sunduklarını belirten Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, “Arsa ile ilgili iki önemli bakışımız var. İlki arsayı sadece imkanı olan değil, herkes alabilmeli diye düşünüyoruz. İkincisi arsayı al, beklet değerlenirse kazanırsın yaklaşımına artı bir değer daha ekliyoruz. Nitekim Nef Arsa'yı tercih edenler, arsaların proje tiplerine göre kira getirisi dahi alabilecekleri seçeneklere sahip oluyor” diye konuştu.

Yurt içi ve yurt dışında bu güne kadar 42 proje ürettiklerini kaydeden Timur, “Türkiye'deki projelerimiz devam ederken bir yandan da globaldeki yolculuğumuzu farklı farklı ülkelerde devam ettireceğiz. New York, Londra ve Almatı'da (Kazakistan) inşaatı devam eden ya da tamamladığımız projeler var. Şu anda da Londra, Berlin, Miami, Los Angeles, San Francisco, Montreal, Toronto, Dubai, Moskova, Bakü gibi şehirlerde planlama aşamasında çalışmalarımız var. Bunların hayata geçmesiyle uluslararası bir marka olma konusunda önemli bir adım atmış olacağız” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)