banner3

Emlak Konut'tan 4 alternatifli konut kampanyası!

Emlak Konut GYO, İstanbul başta olmak üzere 16 projede 4 alternatifli konut indirim kampanyası başlattı.

KONUT PROJELERİ 04.06.2024, 13:24 04.06.2024, 13:37
Emlak Konut'tan 4 alternatifli konut kampanyası!

Emlak Konut GYO'nun Genel Müdürlük binasında düzenlenen basın toplantısında, "Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek" sloganıyla başlatılan kamyanyaya ilişkin bilgi verildi.

Toplantıda konuşan Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, Emlak Konut ödeme sistemi ve "Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek" sloganıyla başlattıkları kampanyaya değinirken, kampanyanın İstanbul başta olmak üzere İzmir, Antalya, Balıkesir ve Denizli'de bulunan 16 projeyi kapsadığını söyledi.

"BANKASIZ KEFİLSİZ EV SAHİBİ OLMA FIRSATI"

Erdem, Emlak Konut ödeme sistemiyle bankasız ve kefilsiz olarak vatandaşlara ev sahibi olmaları için 4 ayrı ödeme koşulunu içeren kampanyanın detaylarına ilişkin şu bilgileri verdi:

"Birinci koşulda; peşin alımlarda yüzde 25 indirim sağlıyoruz. İkinci koşulda; yüzde 25 peşinat, vade farksız ara ödemeli satış koşulumuzda 6, 12 ve 24'üncü aylarda ara ödemeler bulunuyor. Üçüncü koşulumuzda ise yarısı peşin, kalan yarısı da 1,29 vade farkıyla 24 ay sonra ödeme imkanı sunuyoruz. Dördüncü ve son koşulumuzda da yüzde 25 peşinat, 1,29 vade farkıyla 72 aylık sabit artan taksit seçenekleri olacak. Kampanyamızla ilgilenen, ev sahibi olmak ve geleceğine güvenli yatırım yapmak isteyen tüm vatandaşlarımız web sitemizden, çağrı merkezimizden ayrıntılı bilgi alabilir veya satış ofislerimizi ziyaret edebilir." dedi.

Erdem, kampanya kapsamında 2 bine yakın konut satışı hedeflediklerini belirtirken, kampanyanın sektöre hareketlilik getireceğini aynı zamanda vatandaşların kolayca ev sahibi olma fırsatı yakalayacağının da altını çizdi.

Yorumlar (0)
15
açık