banner3

Tahincioğlu, gayrimenkul sektöründe hizmetlerini genişletiyor

Gayrimenkul sektöründeki liderliğini sürdüren Tahincioğlu’nun, sektördeki 65 yılı aşkın tecrübesi ile yeni kurduğu, satış, kiralama ve gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunan Nidapark Gayrimenkul, bu alanındaki hizmetlerini genişletmek üzere yeni ofisini Bodrum’da açarak kısa zamanda 5 ofise ulaştı.

GÜNDEM 19.04.2022, 19:05
Tahincioğlu, gayrimenkul sektöründe hizmetlerini genişletiyor

Nidapark Gayrimenkul, öncelikle Tahincioğlu projelerinde olmak üzere tüm gayrimenkul ihtiyaçları için nitelikli konut, ofis, arsa ve ticari ünitelerin satış ve kiralama süreçlerini yürütüyor. Tahincioğlu, bu şekilde projelerinden gayrimenkul alan müşterilerin memnuniyetini ve firma ile bağını güçlendirirken aynı zamanda projelerin değerini koruyarak ve arttırarak yatırımcılarına da maksimum fayda sağlayacak.

Nidapark Gayrimenkul’ün Bodrum Ofisi açılışı gerçekleşti

Tahincioğlu’nun ana işi olan gayrimenkul geliştirmeye ek olarak müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla kurulan Nidapark Gayrimenkul’ün Bodrum Ofisi açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ile birlikte Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Mustafa Çakmak ve Nidapark Gayrimenkul Genel Müdürü Aykut Celep katıldılar.

Özcan Tahincioğlu, Nidapark Gayrimenkul Bodrum Ofisinin açılışında yaptığı konuşmasında “Gayrimenkul sektöründeki hizmetlerimizi genişletiyoruz. Projelerimizde gayrimenkul alan müşterilerimizin memnuniyetini çok önemsiyoruz ve ilişkimizin uzun vadeli devam etmesini istiyoruz. Aynı zamanda sektördeki deneyimimizle alım, satım ve kiralama süreçlerindeki ihtiyaçların bilincinde olarak, bu alanda kaliteli hizmet ile fark yaratmak amacıyla Nidapark Gayrimenkul’ü kurduk” dedi

Gün geçtikçe ofis sayısı artıyor

Nidapark Gayrimenkul’ün öncelikle kendi çatıları altında Palladium Tower’da hizmet verdiğini belirten Özcan Tahincioğlu, “Tamamlanan projelerimizde oluşan ikinci el alım satım ve kiralama ihtiyaçlarına cevap verebilmek üzere Nidapark Küçükyalı, Nidapark İstinye ve Nidapark Ayyıldız’da Nidapark Gayrimenkul ofisleri açıldı. Bugün, şirketimizin rotasını, değişen yaşam alışkanlıklarına ve müşteri taleplerine istinaden güney bölgelere çevirmemize paralel olarak Bodrum’daki yeni ofisimizi açıyoruz. Böylece Bodrum başta olmak üzere Güney bölgelerdeki çalışmalarımızı genişletme imkânı bulacağız” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
15
açık