banner3

Türkiye'de bir ilk olarak ‘Markalı Konut Projesi’ Metaverse Evreninde

Aşçıoğlu İnşaat’ın yeni projesi Selenium Park, Metaverse dünyasına taşınıyor. Ülkemizde bir ilk olacak olan bu adımla, Selenium Park, Metaverse dünyasında da yükselecek.

YATIRIM 24.01.2022, 13:53
Türkiye'de bir ilk olarak ‘Markalı Konut Projesi’ Metaverse Evreninde

Aşçıoğlu İnşaat tarafından 18 dönüm arazi üzerinde yatay mimari konseptiyle hayata geçirilen ve 2+1’den 5,5+1 bahçe dubleksine kadar farklı daire seçenekleriyle toplam 195 adet bağımsız bölümün yer aldığı Selenium Park projesinden konut sahibi olanlar, Metaverse dünyasına da adım atmış oldular.

Dijitalleşen dünyada günümüz trendlerini takip ettiklerini ve özellikle tüketicilerin dijitalleşme odaklı eğilimlerini izleyerek bu çerçevede adımlar atmaya devam edeceklerini belirten Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Başkan Vekili İrfan Aşçıoğlu, “Pandeminin de etkisiyle dünya, tüm hızıyla dijitalleşiyor. Artık tüketiciler dilediği platformdan alışveriş yapıyor, gayrimenkul ürünlerine bakıyor, işini takip ediyor, eğlencesini dahi çevrimiçi gerçekleştirebiliyor. Metaverse ile birlikte ise, dijitalleşmenin ötesine geçiliyor ve dijital bir evrim yaşanıyor. Dijital dünyanın sunduğu en büyük yeniliklerden biri olan ve hızla geleceğin dünyası olma yolunda ilerleyen Metaverse’de Aşçıoğlu olarak biz de yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Selenium Park projemizi, Metaverse’e taşıyarak aynı zamanda Türkiye gayrimenkul sektöründe bir de ilke imza atmış oluyoruz” diye konuştu.

İlerleyen dönemlerde bu yeni sanal dünyada farklı iş modelleriyle neler yapabileceklerine ilişkin çalışmalar da gerçekleştirdiklerini kaydeden Aşçıoğlu, “Bugün için % 55’inin satışını gerçekleştirdiğimiz Selenium Park projemiz, tamamlanıp sahiplerine teslim edildiğinde, yeni ev alan ev sahiplerinin Metaverse’de aynı arsa üzerinde yeri olacak. Yani ev sahiplerine tek tapu ile çift mülkiyet hakkına sahip olma imkanı vermiş olacağız. 55. yılımızı kutlarken her geçen gün kendimizi yenilemeye ve trendleri takip ederek inovasyonlar yapmaya devam ediyoruz. Günümüz teknolojisini tüm kuşaklar için takip ediyor, dijital evrime göre pozisyon alıyor ve bunu yaparken daire sahiplerimizi de düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
15
açık