Nef’ten 2022 için ilk fırsat

Sektörü ‘markalı arsa’ ile tanıştıran Nef, 2022 yılının ilk müjdesini verdi

YATIRIM 31.12.2021, 15:39
Nef’ten 2022 için ilk fırsat

Gayrimenkul sektöründe inovatif ve tasarıma öncelik veren çizgileri ile farkını ortaya koyan Nef, ulaşılabilir fiyatlarla yatırımcılara nefes olmayı sürdürüyor.

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, Çanakkale, Balıkesir, Sakarya, Eskişehir, Hirfanlı’da Nef Arsa projelerini uygulamaya geçirdiklerini belirterek  “2021’de yurtiçinde konut teslimleri dışında en önemli odağımız Nef Arsa projemiz oldu. İnsanlara risk almadan; kolaylıkla sahip olabilecekleri ve sürekli değerlenen bir yatırım fırsatı sunduk, arsa yatırımına yeni bir nefes getirdik. 2022’de bu alanda büyümemiz devam edecek” dedi.

Tapusu hemen teslim imkânı da sunulan ve Çanakkale, Balıkesir, Sakarya, Eskişehir, Hirfanlı’da yer alan Nef Arsa projelerini kapsayan kampanya fırsatı, 31 Aralık akşamı başlayacak ve 9 Ocak’ a kadar devam edecek. Kampanyaya katılmak isteyenler, 3907’ye NEFARSA boşluk büyük harflerle ad ve soyad mesajı ile başvuru yapabilecek.

Nef Arsa ile herkese, ulaşılabilir fiyatlarla ‘projeli bir arsa’ya sahip olma imkanı sunduklarını belirten Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, “Arsa ile ilgili iki önemli bakışımız var. İlki arsayı sadece imkanı olan değil, herkes alabilmeli diye düşünüyoruz. İkincisi arsayı al, beklet değerlenirse kazanırsın yaklaşımına artı bir değer daha ekliyoruz. Nitekim Nef Arsa’yı tercih edenler arsaların proje tiplerine göre kira getirisi dahi alabilecekleri seçeneklere sahip oluyorlar” diye konuştu.

Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler; Nef Arsa aracılığı ile Türkiye’de ilk kez uluslararası bağımsız denetleme şirketlerince denetlenmiş, tapusu hemen teslim, altyapısı hazır, imar planlı ve sosyal alanlarına dek projelendirilmiş arsalara ayda 2 bin TL taksitle sahip olma imkanına sahip bulunuyorlar.

Nef Arsa projeleri; ortak alanlar ve ortak sosyal kullanım alanlarının bulunduğu fold üniteleri ile değer kazanırken, hem yaşanabilecek hem de gelir getirecek bir yatırım haline dönüşüyor. Nef tarafından yapılacak olan projelerde ayrıca, arsasını satmak isteyenler için ikinci el satış desteği imkanı da sunuluyor. ​

2022 yılındaki önemli odak alanlarından birinin de yurt dışında büyümek olduğunu belirten Timur, “Bugüne kadar, Türkiye'de ve yurt dışında 42 tane proje ürettik. Bu ivme 2022’de de devam edecek. 2022 yılında Türkiye’deki projelerimiz devam ederken bir yandan da globaldeki yolculuğumuzu farklı farklı ülkelerde devam ettireceğiz. New York, Londra ve Almatı’da (Kazakistan) inşaatı devam eden ya da tamamladığımız projeler var. Şu anda da Londra, Berlin, Miami, Los Angeles, San Francisco, Montreal, Toronto, Dubai, Moskova, Bakü gibi şehirlerde planlama aşamasında çalışmalarımız var. Bunların hayata geçmesiyle uluslararası bir marka olma konusunda önemli bir adım atmış olacağız” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
15
açık