Ev almak isteyenlere Birevim'den kasım ayı fırsatları geldi

Birevim, kasım ayına özel olarak hazırladığı kampanya ile tamamlayıcı sağlık sigortası hediyesi ve ikinci el araçlara takasta ‘en iyi fiyat garantisi’ fırsatı sunuyor.

ÖZEL HABER 12.11.2021, 15:44
Ev almak isteyenlere Birevim'den kasım ayı fırsatları geldi

Konut, taşıt ve iş yeri ihtiyacı olanlar için sunduğu finansman çözümlerine ek olarak yeni kampanyalar hazırlayan Birevim, tasarruf finans sektörünü daha geniş bir kitleyle buluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor.  

Borçlanmadan ve tasarruflarıyla konut, taşıt ve iş yeri sahibi olmak isteyenlerin yanında yer alan Birevim, kampanyalarını sürdürüyor. Şirket, tasarruf planı oluşumuna artı destek vermek ve tasarruf sahiplerine katma değerli hediye sunmak için kasım ayı içinde 70 bin TL ve üzerinde yeni oluşturulan ve peşinatlı olan tasarruf planlarına 1 yıllık tamamlayıcı sağlık sigortasını hediye ediyor.

Birevim, ayrıca kasım ayı süresince ‘Peşinatlı Tasarruf Planlarında’ tasarruf sahiplerinin ikinci el araçlarını takasta ‘en iyi fiyat garantisiyle’ peşinata sayıyor. Böylelikle de tasarruf sahipleri Birevim’de oluşturmuş oldukları tasarruf planlarında takasta en iyi fiyat garantisinden yararlanarak, yeni ev ya da araç tasarruf planına bir adım önde başlama fırsatını yakalıyorlar.

Markanın kampanyalarıyla ilgili detaylara Birevim şubesinden, https://www.birevim.com/ web sitesinden ve Birevim’in 444 23 53 müşteri hizmetleri numarasından ulaşılabiliyor.

Yorumlar (0)