Velux Yalıkavak Projesi’nde Ön Talep Başladı

Fırat Life Style ve Atayıldız Grup imzasıyla Bodrum Yalıkavak'ta Güçlü hayata geçirilen Velux Yalıkavak Projesinde ön talep süreci başladı.

YENİ PROJE 05.06.2022, 23:28
Velux Yalıkavak Projesi’nde Ön Talep Başladı

SF Yıldız İnşaat, Fırat Lifestyle ve Ata Yıldız Grup ortaklığıyla Bodrum’da temelleri atılan Velux Yalıkavak projesi kapsamında 2+1, 3+1, 5+1 ve 6+1 özelliklere sahip, tümü deniz manzaralı 18 adet rezidans ve 65 adet villa hayata geçiriliyor.

Aralık 2023’te sahiplerine anahtar teslimlerinin gerçekleştirileceği projede ön talep sürecine girildi. Lüksün Yalıkavak’ta konumlanan yeni adresi Velux Yalıkavak Projesi, 64 bin metrekarelik peyzaj alanı ile lüksün doğal güzelliklerle harmanlanmasından meydana geliyor.

Özel havuz, sahil ve iskele ayrıcalığının sunulduğu üst segment villalardan oluşan projede konutlar, 104 ila 140 metrekare arasında değişirken, müstakil villaların büyüklüğü de 583 metrekareye kadar çıkıyor.

Velux Yalıkavak Projesi, Bodrum Gümüşlük ile Yalıkavak arasındaki Koyunbaba mevkiinde ve Yalıkavak Marina’ya 5-7 dakika uzaklıkta bulunuyor. Proje, açık otopark, balkon, ebeveyn banyosu gibi özellikleri de barındırıyor. Velux Yalıkavak’ın sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı havuz, mülk özelinde sahil ve iskele, spor salonu, spa, restoran ve sahil kafeleriyle market ve ev servis hizmetleri de yer alıyor. Böylece kullanıcılara hem yazın hem de kışın konforlu yaşama uygun imkânlar sunuluyor.

Yemyeşil ağaçlar ve rengarenk bitkilerle çevrili bir peyzaj alanına sahip olan Velux Yalıkavak Projesi, kullanıcıları için tabiatla iç içe, kuş cıvıltılarını dinleyerek doğa yürüyüşleri gerçekleştirilecek şekilde dizayn ediliyor. En ince detaylara kadar düşünülerek büyük bir titizlikle oluşturulan proje kapsamında, doğanın içinde sağlıklı bir yaşam için bisiklet yolu ile koşu yolu bulunuyor.

Yorumlar (0)