S.S. İş Dünyası Konut Yapı Kooperatifi'nden Karşıyaka'ya 610 konutluk yeni proje geliyor

S.S. İş Dünyası Konut Yapı Kooperatifi, İzmir’in Karşıyaka İlçesi Örnekköy mahallesinde 610 konutluk yeni proje için düğmeye bastı. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede daire fiyatları ise 537 bin liradan başlıyor.

YENİ PROJE 16.12.2021, 20:48
S.S. İş Dünyası Konut Yapı Kooperatifi'nden Karşıyaka'ya 610 konutluk yeni proje geliyor

BATI KOOP'a bağlı kooperatiflerden biri olan S.S. İş Dünyası Konut Yapı Kooperatifi, Örnekköy mahallesinde yükselecek olan 610 konutluk yeni proje için İzbeton ile bir sözleşmeye imza attı.

İmza törenine İzbeton Genel müdürü Heval Savaş Kaya, BATI KOOP Genel başkanı Halil Kurt, İş Dünyası Konut Yapı Kooperatifi başkanı Cihangir Lübiç, Başkan Yardımcısı Halil Telli, Çağlar Kalkan ve Av. Mustafa Çağlar katılım sağladı. İmzaların atılmasını ardından inşaat çalışmaları hızlı bir şekilde başladı.

Hayata geçirilecek olan projenin 2 etapta tamamlanması planlanıyor, Birinci etabın 24 ayda ikinci etabın ise 30 ayda teslim edilmesi öngörülüyor. 1+1, 2+1, 3+1 dairelerden oluşan projede daire fiyatları ise 537 bin TL'den başlıyor. Kooperatiflerin sahip olduğu yasal vergi indirimleri nedeniyle piyasa koşullarına göre daha uygun olan daire fiyatlarından dolayı yoğun ilgi gören projede daire satışları hızlı ilerliyor.

Hafriyat çalışmalarının devam ettiği şantiye alanında; çevre, peyzaj ve rekreasyon çalışmaları ile sosyal donatı alanları İZBETON A.Ş tarafından yapılacak.

Yeni kurulmuş olan kooperatife gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını belirten Kooperatif Başkanı Cihangir LÜBİÇ, hayata geçirilecek olan projeyle İzmir Büyükşehir belediyesi kontrolünde ve İZBETON A.Ş eşliğinde Karşıyaka bölgesine güzel bir eser kazandıracaklarını kaydetti.

Projenin satış ve tanıtım ofisi 22 Aralıkta Karşıyaka Yalı mahallesi 162/A adresinde törenle açılacak. Kooperatif başkanı açılışa herkesin davetli olduğunu ifade etti.

Yorumlar (0)
15
açık