Akfen Grubu yatırımı olan Bodrum Loft, 29 Nisan’da kapılarını açıyor

Akfen Grubu tarafından hayata geçirilen Bodrum Loft Projesi, 29 Nisan Cuma günü 2022 yaz sezonu için kapılarını açıyor.

YATIRIM 16.04.2022, 20:51
Akfen Grubu yatırımı olan Bodrum Loft, 29 Nisan’da kapılarını açıyor

Akfen’den yapılan açıklamaya göre, Bodrum Loft Projesi, yeni sezonda misafirlerini yeni sürprizlerle ağırlamaya hazırlanıyor.

Mayıs ayından Kasım ayına; kısa ve uzun dönemli kiralama seçenekleri ile Bodrum'da turizmi 6 aya yayan Bodrum Loft'da 4 farklı tip 36 villanın tamamının kiralanması 2021 yılı Eylül ayında tamamlanmıştı.

Sezona kapalı gişe giren Bodrum Loft'un kendine has rezervasyon sistemi ile bu villaları kiralayanlar, konaklamadıkları zaman aralığında villalarını Bodrum Loft üzerinden başka misafirlere kiralama imkânına sahip bulunuyor.

Eşsiz doğasının yanında yerel lezzetleri ve dünya mutfaklarını deneyimleme imkânını misafirlerine sunan restoranları ile geniş bir yemek kültürünü bir araya getirmeye devam eden Bodrum Loft'un bu yılki sürprizi ise dünyaca ünlü restoran zinciri Nobu Restaurant oldu.

Ünlü oyuncu Robert De Niro ve Şef Nobu Matsuhisa'nın ortağı olduğu Nobu Restaurant, İstanbul'un ardından 1 Haziran'da Bodrum Loft'ta misafirlerine kapılarını açacak.

2021 yılında Bodrum Loft'da yazlık şubesini açan Paper Moon, Bodrum Loft'un yanı sıra konukların tatillerine tat katan Vakko L'Atelier Patisserie de Bodrum Loft da müdavimlerini ağırlayacak.

Yorumlar (0)
15
açık