banner3

Sur Yapı, ‘Devre Mülk’ yatırımı ile turizm sektöründe

Sur Yapı’nın Tatil Evleri Antalya Projesi kapsamında geliştirmiş olduğu devre mülklerin fiyatları, tapusunu haziran döneminde alanlar için 80 bin, temmuz ve ağustos döneminde alanlar için ise 100 bin TL olarak belirlendi.

GÜNDEM 27.06.2022, 21:48
Sur Yapı, ‘Devre Mülk’ yatırımı ile turizm sektöründe

30 yıldan bu tarafa gayrimenkul sektöründe faaliyetlerini sürdüren Sur Yapı, devre mülkle turizm sektörüne giriş yaptı.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya Projesinde satış fiyatlarının tapusunu haziran döneminde alanlar için 80 bin, temmuz ve ağustos döneminde alanlar için 100 bin TL olarak duyuruldu. Proje kapsamında hayata geçirilen 1+1 evlerin 4 kişi, 2+1 evlerin 6 kişi, 3+1 evlerin ise 8 kişi kapasitesine sahip olduğu belirtildi.

“Tatilden para kazanma imkânı”

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesiyle dört mevsim tatil imkânı sunduklarını kaydeden Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan 4 kişilik 1 hafta tatil fiyatına ev alanlar, tapulu evlerinde, 5 yıldızlı otel konforunda, ömür boyu tatil imkânına kavuşacak. Sur Yapı Tatil Evleri’nden alınacak tapulu devre mülkler günden güne değer kazanarak kira getirisi potansiyeliyle tatilden para kazanma imkânı da oluşturacak” dedi.

“Tükettiğin hizmet kadar para öde”

Paylaşım ekonomisinin gelecekte yükselen bir değer olarak kendini göstereceğini ifade eden Elmas, “İnsanlar herhangi bir ürünü ya da hizmeti kullanmadığı zamanlarda ödemek istemiyor. Çağımızın anlayışı paylaşım, sürdürülebilirlik ve verimlilik. Yeni nesil tatil evleri, uygun fiyatlı ve kazançlı tatil sağlayan paylaşım ekonomisini kullanmasıyla öne çıkıyor. Sur Yapı Tatil Evleri’nin sakinleri kullandığı dönem içinde tükettiği hizmet kadar para ödeyecek, isteyen tatil hakkını kullanmadığı dönemde yüksek kira getirisiyle devrederek gelir sağlayacak” şeklinde konuştu.

Kumsallı yüzme havuzu ve özel plajı öne çıkıyor

Sur Yapı Tatil Evleri Projesi’nin kumsallı yüzme havuzu ve Konyaaltı sahilinde kendine ait bir plajı bulunduğunu belirten Elmas, “Tesisimiz kumsallı yüzme havuzu, farklı temalardaki havuzları ve aquaparklarından çocuk havuzlarına kadar birçok ayrıcalık sunuyor. Kadınlara özel yüzme havuzlarının her biri farklı büyüklükte. Dalga havuzu, kapalı, sıcak ve soğuk su yüzme havuzu ile sonsuzluk ve zen havuzları gibi birçok aktivite alanı devre mülk alıcılarımızın tercihine sunduğumuz geniş yelpaze arasına dâhil. Ayrıca Spa & Wellness imkanları, yoga, pilates, voleybol, futbol, tenis gibi spor kulübümüz var. Bisiklet parkurumuz, spor alanlarımız bulunuyor. Çocuklar için gözetmenler eşliğinde açık ve kapalı oyun alanlarımız var. Uzman gözetmenler eşliğinde eğitici ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacağız” diye konuştu.

24 ay vade imkanı

Projede yer alan satılık devre mülkleri haziran döneminde peşin alımlarda 80 bin liradan başlayan fiyatlarla sunduklarını belirten Elmas, temmuz ve ağustos dönemlerinde ise peşin başlangıç fiyatının 100 bin lira olacağını kaydetti. Elmas, “Vadeli ödeme planımızda var. Bundan yararlanmak isteyenler, toplam tutarın % 35’ini peşin verdikten sonra kalan tutarı vade farksız 24 eşit taksitle ödeyebiliyor.” bilgisini verdi.

Yorumlar (0)
15
açık